Vecmeitu & vecpuišu ballītes

VECMEITU BALLĪTES

Katras sievietes sapnis ir iemācīties graciozas un seksīgas kaķenes kustības, iemācīties sievišķīgu un pavedinošu deju, ar smalku erotisku piegaršu. Šis sapnis ir piepildāms un, lai to piepildītu, pat nevajag izģērbties...

That Dance piedāvā oriģinālu pārsteigumu līgavai un viņas draudzenēm meiteņu ballītē vai neaizmirstamu un neparastu dāvanu jubilārei viņas dzimšanas dienā. Jūs varat izvēlēties dažādus deju stilus, ko apgūt, kā, piemēram, latino, salsa, bachata, strip plastika, latino jazz, brodvejas jazz, delicious dance, zumba, latino mix u.c.. Šī meistarklase domāta meitenēm, sievietēm... vecumam nav nozīmes! Meistarklase notiks pēc Jūsu pasūtījuma deju studijā vai Jūsu izvēlētā vietā. 

Lai nodrošinātu ballītes atmosfēru, Jums ir iespēja pasūtīt pie mums vai ņemt līdzi arī uzkodas un dzērienus.

Gaidām Jūs un Jūsu draudzenes mūsu studijā, lai uzrīkotu sportisku, veselīgu, jautru un neaizmirstamu vecmeitu ballīti vai dzimšanas dienu.

Dāvanu karte

Ja arī Jūs uzskatāt šo par lielisku iespēju, bet vecmeitu ballītes sarīkošanai ir dažādi šķēršļi, Jums ir iespēja uzdāvināt šīs nodarbības līgavai vai draudzene jubilejā.

Uzmanību vīriem un līgavaiņiem! Ņemiet vērā, ka ļoti daudzi vīrieši šādi iepriecina savas sievas un draudzenes.

 

VECPUIŠU BALLĪTES

Tev gaidāma Vecpuišu ballīte? Tu vēlies draudzīgu un nepiespiestu gaisotni? Iespējams Tu vēlies sagādāt pārsteigumu savai līgavai un kāzu dienā nodejot īpašu deju tieši VIŅAI? Mums ir risinājums! Sagādā sev un saviem draugiem īpašos brīžus privātajā deju tusiņā! Nepiespiestā gaisotnē mācīsimies deju pie Jūsu izvēlētas dziesmas, lai kāzu naktī visi kopā variet iepriecināt gan līgavu, gan kāzu viesus.

Lai nodrošinātu ballītes atmosfēru, Jums ir iespēja pasūtīt pie mums vai ņemt līdzi arī uzkodas un dzērienus.

VECPUIŠU DEJA