FUSION JAZZ VISIEM

Raksts skatīts - 2707 reizes

Raksts publicēts - 2015.09.17

Spēks, kaisle, bauda,izturība, jūtas, pulss,sajūtas, emocija, pieskāriens,sapnis, realitāte, dzīvība, bauda, atklāsme…


8.oktobrī tiekamies @ FUSION JAZZ nodarbībā ;)
KUR? Lāčplēša iela 60
CIKOS? 20:00


JAZZ FUSION DANCE ir džeza deja, kurā sinerģiski tiek apvienoti vairāki deju stili. Jazz Fusion dance netiek atšķirts kā deju stils, jo tas ir būtībā ir tas pats Jazz, bet tikai ar īpašu pieskārienu uz to, kā tiek izdejota, izjusta kustība, tādējādi ikkatrs šajā dejā var atrast kaut ko no sevis un atklāt kaut ko tādu, kas slēpies Jūsos jau sen… Brīvība, tomēr spēcīga tehnika un smags darbs, bet visam pāri pozitīvas emocijas un tiekšanās pretim mērķim.
Jazz Fusion dance ir apvienojis sevī visu mūsdienu deju virzienu kultūras elementus. Nodarbības attīsta muzikalitāti, kustību koordināciju un prasmi pārvaldīt savu ķermeni. Spēks, kaisle, bauda, izturība, jūtas, pulss, sajūtas, emocija, pieskāriens, sapnis, realitāte, dzīvība, bauda, atklāsme.
Ja vēlies izbaudīt to dejā, nāc iemācīties runāt dejas valodā…


Nodarbības struktūra:
- iesildīšanās
- muskuļu tonusa uzlabošana
- tehniskie vingrinājumi
- dejas (rutīnas) apguve
- stiepšanās
- atsildīšanās (joga)


Apģērbs:
Galvenais, lai jūties brīvi un ērti. Apģērbam jāļauj kustēties brīvi un tas nedrīkstētu traucēt ne sajūtām, nedz arī vizuālajam atspoguļojumam, lai pats vari vērot kā kustās tavs ķermenis un kādas līnijas tas veido. Kājās var būt plikas, bet aukstajā (ziemas) periodā labāk vilkt zeķītes, labākajā gadījumā iegādāties jazz apavus, bet bez tā droši var arī iztikt. Ja esi salīgs, tad ņem līdzi kādu jaciņu, jo tehnikas daļā iespējams tā varēs arī noderēt:)

Dalībnieki:
Džeza deja ir pieejama katram interesentam. Nodarbības paredzētas visa līmeņa dejotājiem. Vecums un pieredze nav šķērslis, lai sāktu apgūt soļus nezināmajā. Laipni gaidīti arī dejotāji ar pieredzi citos deju stilos, jo džeza dejā ir saskatāmas dažādu stilu iezīmes ;)


Dalība:
Dalība:
Pirmā nodarbība draudzīga ;)
Nāc ar draugu, draudzeni, brāli, māsu, tēti vai mammu (par bērniem nemaksājam - tie nāk komplektā ar tevi  ;) ...un tā visu laiku) un maksā tikai par VIENU ;)

Pieteikšanās:

Sintija Abreniete | sintija.abreniete@gmail.com | 25990002