Open Air Fusion Jazz

Raksts skatīts - 2419 reizes

Raksts publicēts - 2015.07.21

Spēks, kaisle, bauda,izturība, jūtas, pulss,sajūtas, emocija, pieskāriens,sapnis, realitāte, dzīvība, bauda, atklāsme…

Baidīsim deju dabā....
Spēlēsimies ar vēju....
Dejosim kopā ar skudriņām, kukainīšiem un putniem...
Uzņemsim enerģiju no zemes un laidīsim to caur sevi uz kosmosu :)

JAZZ FUSION DANCE ir džeza deja, kurā sinerģiski tiek apvienoti vairāki deju stili. Jazz Fusion dance netiek atšķirts kā deju stils, jo tas ir būtībā ir tas pats Jazz, bet tikai ar īpašu pieskārienu uz to, kā tiek izdejota, izjusta kustība, tādējādi ikkatrs šajā dejā var atrast kaut ko no sevis un atklāt kaut ko tādu, kas slēpies Jūsos jau sen… Brīvība, tomēr spēcīga tehnika un smags darbs, bet visam pāri pozitīvas emocijas un tiekšanās pretim mērķim.
Jazz Fusion dance ir apvienojis sevī visu mūsdienu deju virzienu kultūras elementus. Nodarbības attīsta muzikalitāti, kustību koordināciju un prasmi pārvaldīt savu ķermeni. Spēks, kaisle, bauda, izturība, jūtas, pulss, sajūtas, emocija, pieskāriens, sapnis, realitāte, dzīvība, bauda, atklāsme.
Ja vēlies izbaudīt to dejā, nāc iemācīties runāt dejas valodā…

Apģērbs:
Galvenais, lai jūties brīvi un ērti. Apģērbam jāļauj kustēties brīvi un tas nedrīkstētu traucēt ne sajūtām, nedz arī vizuālajam atspoguļojumam, lai pats vari vērot kā kustās tavs ķermenis un kādas līnijas tas veido. Kājās var būt plikas, lai sajūtam zāles, zemes enerģiju :)

Dalībnieki:
Džeza deja ir pieejama katram interesentam. Nodarbības paredzētas visa līmeņa dejotājiem. Vecums un pieredze nav šķērslis, lai sāktu apgūt soļus nezināmajā.

Info: 25990002