JAZZ FUSION DANCE

Raksts skatīts - 1875 reizes

Raksts publicēts - 2015.01.19

Jazz Fusion dance!

spēks, kaisle, bauda,
izturība, jūtas, pulss,
sajūtas, emocija, pieskāriens,
sapnis, realitāte, dzīvība,
bauda, atklāsme…

 

JAZZ FUSION DANCE ir džeza deja, kurā sinerģiski tiek apvienoti vairāki deju stili. Jazz Fusion dance netiek atšķirts kā deju stils, jo tas ir būtībā ir tas pats Jazz, bet tikai ar īpašu pieskārienu uz to, kā tiek izdejota, izjusta kustība, tādējādi ikkatrs šajā dejā var atrast kaut ko no sevis un atklāt kaut ko tādu, kas slēpies Jūsos jau sen… Brīvība, tomēr spēcīga tehnika un smags darbs, bet visam pāri pozitīvas emocijas un tiekšanās pretim mērķim.
Jazz Fusion dance ir apvienojis sevī visu mūsdienu deju virzienu kultūras elementus. Nodarbības attīsta muzikalitāti, kustību koordināciju un prasmi pārvaldīt savu ķermeni. Spēks, kaisle, bauda, izturība, jūtas, pulss, sajūtas, emocija, pieskāriens, sapnis, realitāte, dzīvība, bauda, atklāsme.

Ja vēlies izbaudīt to dejā, nāc iemācīties runāt dejas valodā…

 

Nodarbības struktūra:
- iesildīšanās
- muskuļu tonusa uzlabošana
- tehniskie vingrinājumi
- dejas (rutīnas) apguve
- stiepšanās
- atsildīšanās (joga)

 

Video iedvesmai:
(nodarbības video)

 

(Performance – „Dead soul can dance @ Diwali”)

 

 

Pasniedz:
Sintijas pieredze dejā attīstījusies jau no 4 gadu vecuma, kura sākās ar sporta dejām. 2007. gadā ieguvusi LSDF (Latvija Sporta Deju Federācijas) sporta deju trenera sertifikātu.
Jazz pasauli Sintija sāka iepazīt 2005. gadā. Zināšanas un dziļāku izpratni par Jazz kā mākslu un kultūras izpausmi ieguvusi, apmeklējot dažādus festivālus Latvijā un ārpus tās.
Sintija: „Deja ir kas vairāk par kustību virpuli, tā ir terapija, kas ļauj Tev aizbēgt no ikdienišķās rutīnas, pelēkas dienas, vai negatīva garīgā stāvokļa. Deja ir spēks, ja Tu tam atver durvis uz savu iekšējo pasauli, tas Tev dod spēju ieklausīties sevī, sajust savas vājās vietas, izlabot tās, tādējādi Tu nonāc harmonijā gan ar sevi, gan apkārtējo pasauli. Deja mani interesē visos tās izteiksmes veidos, tā mani paceļ, apbur un iedvesmo… savu nodarbību laikā šo sajūtu mēģinu sniegt katram cilvēkam”

 

Laiks:
ceturtdienās, 20:30-22:00 | sākam 29.janvārī

 

Vieta:
I-DEJAS MĀJAS jaunajās telpās Lāčplēša ielā 60, 2.stāvā (pagaidām- ieejot no pagalma)
Jau iepriekš lūdzam piedot par remontu klātbūtni jaunajās telpās vismaz janvāra garumā…

 

Valoda:
Latviešu un ķermeņa valoda Ja nepieciešams, tiek pielietota arī krievu un angļu valoda

 

Apģērbs:
Galvenais, lai jūties brīvi un ērti. Apģērbam jāļauj kustēties brīvi un tas nedrīkstētu traucēt ne sajūtām, nedz arī vizuālajam atspoguļojumam, lai pats vari vērot kā kustās tavs ķermenis un kādas līnijas tas veido. Kājās var būt plikas, bet aukstajā (ziemas) periodā labāk vilkt zeķītes, labākajā gadījumā iegādāties jazz apavus, bet bez tā droši var arī iztikt. Ja esi salīgs, tad ņem līdzi kādu jaciņu, jo tehnikas daļā iespējams tā varēs arī noderēt

Dalībnieki:
Džeza deja ir pieejama katram interesentam. Nodarbības paredzētas visa līmeņa dejotājiem. Vecums un pieredze nav šķērslis, lai sāktu apgūt soļus nezināmajā. Laipni gaidīti arī dejotāji ar pieredzi citos deju stilos, jo džeza dejā ir saskatāmas dažādu stilu iezīmes

 

Dalība:
viena nodarbība 7€
abonements 4 nodarbībām 25€ | izmantojams 1 mēneša laikā

 

Pieteikšanās:
Sintija Abreniete | sintija.abreniete[at]gmail.com | 25990002

 

Starp citu…
Sintija pasniedz privātstundas dažādu deju stilu žanros- gan kāzu dejas horeogrāfijā, gan veido pārsteigumu pilnas horeogrāfijas Tavam darba kolektīvam (izcils team building pasākums!) vai draugu kompānijai, kura deju vēlas pasniegt kā dāvanu, piemēram, kādā pasākumā.
Privātstundas maksa: 30 €/h

http://www.i-deja.lv/deja/jazz-fusion-dance/