Par mums

THAT DANCE studija ir jaunu un aktīvu dejas, kustības un pašizziņas mīļotāju apvienība, kas ar visu savu entuziasmu un būtību vēlas dalīties tajā, ko prot. Piedāvājam privāto deju nodarbības vairākos dejas virzienos- latin, salsa, jazz, fusion jazz, mūsdienu deja, balets uc.

Kā arī piedāvājam:

- kāzu dejas izveidi jaunajam pārim

- draugu kāzu pārsteiguma dejas izveidi

- vecmeitu un vecpušu dejas izveidi (ballītes ietvaros)

Aicinām ikvienu sevi pilnveidot, caur kustību iepazīt gan sevi, gan savu būtību un, kas ir pats svarīgākais - venkārši svinēt dzīvi.

 

THAT DANCE PAKALPOJUMI:

1) Grupu nodarbības šobrīd nenotiek, lai veiktu rezervāciju privātai nodarbībai spiediet šeit 
2) Privātstundas dažādos deju stilos
3) Dažādu spilgtu deju šovprgrammas un deju apmācības korporatīvajos un privātajos pasākumos

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI:

1) Kāzu deja /jaunajam pārim/
2) Kāzu deja /draugiem & radiem/
3) Vecmeitu & vecpuišu ballīte (dejas mācīšana Jūsu ballītes ietvaros)
4) Komandas saliedēšanas (team building) pasākums tavam darba kolektīvam

 

 

PASNIEDZĒJI

Sintija Abreniete

Sintija ir That Dance studijas radošā vadītāja, horeogrāfe un pasniedzēja. Sintijas pieredze dejā attīstījusies jau no 4 gadu vecuma, kura sākās ar sporta dejām. 2007.gadā ieguvusi LSDF (Latvija Sporta Deju Federācijas) sporta deju trenera sertifikātu.

Salsas un Jazz dejas pasauli Sintija sāka iepazīt 2003. gadā. Zināšanas un dziļāku izpratni par salsu kā mākslu un kultūras izpausmi ieguvusi, apmeklējot dažādus festivālus ārpus Latvijas.

Sintija kā fitnesa trenere strādā kopš 2006. gada. Sintija pasniegusi nodarbības sporta klubos „Veselības Fabrika” un „ATLETIKA”.

„Deja ir kas vairāk par kustību virpuli, tā ir terapija, kas ļauj Tev aizbēgt no ikdienišķās rutīnas, pelēkas dienas, vai negatīva garīgā stāvokļa. Deja ir spēks...ja Tu tam atver durvis uz savu iekšējo pasauli, tas Tev dod spēju ieklausīties sevī, sajust savas vājās vietas, izlabot tās, tādējādi Tu nonāc harmonijā gan ar sevi, gan apkārtējo pasauli. Deja mani interesē visos tās izteiksmes veidos, tā mani paceļ, apbur un iedvesmo... savu nodarbību laikā šo sajūtu mēģinu sniegt katram cilvēkam.”

Ilze Roska

Ilze ir That Dance studijas salsas pasniedzēja un mūsu stratēģe. Ilzei deju pieredze sākās 6 gadu vecumā, kad sāka iet tautas dejās, kur tika nodejoti 9 gadi. Pēc tam dejas apguve tika ievirzīta citā gultnē, Ilze savus spēkus izmēģināja cīņas mākslā - Aikido, kura pamatā ir deja un kustības pagarināšana, kas ļāva citādāk iepazīt kustību, plūstošumu un deju. Ar salsu iepazinās 2011 gadā, kur straujie un enerģiskie salsas ritmi pārņēma savā varā un kopš tā laika Ilze aktīvi iesaistās salsas sociālajā dzīvē. Ilze apguvusi arī tādus deju stilus kā Jazz, bachatu, bachatango, tango, cha-chu, kizombu.

"Salsa man ir enerģijas un pozitīvu emociju avots ar kuru vēlos dalīties ar Jums!"

Agnese Kalniņa

Agnese ir That Dance studijas dvēselīte. „Salsa ir daļa no manas dzīves jau kopš pirmās nodarbības, kuru apmeklēju, tā ir kā bezgala garšīgs saldais ēdiens - Tu pagaršo un gribas vēl un vēl, līdz saproti, ka nevari vairs atrauties”, saka Agnese.
Deju pieredze: „Deja mani interesē visos tās izteiksmes veidos, jo uzskatu, ka labs dejotājs ir vispusīgs dejotājs. Esmu dejojusi tautas dejas, sporta dejas, vēderdejas, show dance, jazz, klasisko deju, laikmetīgo deju un daudz ko citu. Esmu beigusi Latvijas Kultūras koledžas Dejas nodaļu un turpinu sevi attīstīt dažādos deju stilos un virzienos.”

Ieva Ozoliņa

Ieva ir That Dance studijas klasiskās dejas pasniedzēja un horeogrāfe. Ievas pieredze dejā attīstījusies jau no bērnības, kura sākās ar klasisko deju un mākslas vingrošanu. Divpadsmit gadu pieredze mākslas vingrošanā. Ieva dejojusi dažādos deju un mūziklu projektos, kā arī operetēs. Četru gadu pieredze kabarē. Dejojusi kabarē gan Latvijā, gan ārpus tās – Indijā. Strādājusi kā horeogrāfs dažādām izrādēm Neatkarīgā teātra "Kabata" ietvaros.

Ieva par deju: "Dejot nozīmē sasniegt pasaules, kas neeksistē, un izdzīvot tūkstoš dažādas dzīves, tādējādi izjūtot tās īsto, patieso nozīmi!".

Andris Stikāns


Andris ir kļuvis par That Dance studijas mājas lapas uzturētāju un vienu no That Dance studijas labajiem gariņiem sabiedriskās un ikdienas dzīves organizēšanā.


That Dance komanda par Andri: "Tādus cilvēkus var meklēt visu dzīvi un tā arī neatradīsi...sava darba mīlētājs, profesionālis un vienkārši - ļoti labs draugs...mīlam Tevi :* "