Fusion Jazz

FUSION JAZZ

Nodarbība Tev, Tavam ķermenim un garam.

Spēks, kaisle, bauda, izturība, jūtas, sajūtas, emocijas, pieskāriens, sapnis, realitāte, dzīvība, bauda, atklāsme - par sevi, par to, ka vari būt daudz brīvāka nekā Tev likās, atvērtāka, dzirksteļojošāka.

FUSION JAZZ ir deja, kurā sinerģiski tiek apvienoti vairāki deju stili. Šajās nodarbībās tiek izdejota, izjusta kustība, tādējādi ikkatrs šajā dejā var atrast kaut ko no sevis un atklāt kaut ko tādu, kas slēpies Jūsos jau sen. Brīvība, tomēr spēcīga tehnika un smags darbs, bet visam pāri pozitīvas emocijas un tiekšanās pretim mērķim.
FUSIN JAZZ ir apvienojis sevī visu mūsdienu deju virzienu kultūras elementus. Nodarbības attīsta muzikalitāti, kustību koordināciju un prasmi pārvaldīt savu ķermeni.
Ja vēlies izbaudīt to dejā, nāc iemācīties runāt dejas valodā,

Nodarbības struktūra:
- iesildīšanās
- tehniskie vingrinājumi, dejas tehnika
- dejas (rutīnas / horeogrāfijas) apguve
- muskuļu tonusa uzlabošana
- joga (stiepšanās & atsildīšanās)
- meditācija

Pasniedzēja SINTIJA ABRENIETE
Sintijas pieredze dejā attīstījusies jau no 4 gadu vecuma, kura sākās ar sporta dejām.
2007. gadā ieguvusi LSDF (Latvija Sporta Deju Federācijas) sporta deju trenera sertifikātu.
2009. gadā ieguvusi Latvijas Aerobikas Asociācijas trenera kvalifikāciju.
2016. gadā ieguvusi MK (Michael King) Pilates Barre programmas sertifikātu.
Vairāk kā 10 gadus Sintija ir That Dance studijas (www.thatdance.lv) radošā vadītāja, horeogrāfe, dejas, jogas un meditāciju pasniedzēja.
Sintija:
"Pirms aptuveni sešiem gadiem ar Osho Dinamiskās meditācijas palīdzību trīs gadu laikā atbrīvojos no sev nevēlamā - alerģijas no miltu izstrādājumiem. Joga sniedza man iespēju atkal baudīt kustību, tā izdziedināja manas muguras problēmas. Nekas, protams, nenotiek uzreiz, tikai ar apņēmību un regulāru darbību tu vari sasniegt visu, ko vēlies - tajā skaitā - sevi dziedināt."
Sintija:
„Kustība tā ir terapija, kas ļauj Tev aizbēgt no ikdienišķās rutīnas, pelēkas dienas, vai negatīva garīgā stāvokļa. Kustība / deja ir spēks, ja Tu tam atver durvis uz savu iekšējo pasauli, tas Tev dod spēju ieklausīties sevī, sajust savas vājās vietas, izlabot tās, tādējādi Tu nonāc harmonijā gan ar sevi, gan apkārtējo pasauli. Kustība mani interesē visos tās izteiksmes veidos, tā mani paceļ, apbur un iedvesmo… savu nodarbību laikā šo sajūtu mēģinu sniegt katram cilvēkam”

Dalībnieki:
Deja ir pieejama katram interesentam. Nodarbības paredzētas visa līmeņa dejotājiem. Vecums un pieredze nav šķērslis, lai sāktu apgūt soļus nezināmajā. Laipni gaidīti arī dejotāji ar pieredzi citos deju stilos, jo FUSION JAZZ ietver sevī dažādu stilu iezīmes.

Pieteikšanās:
sintija.abreniete@gmail.com | info: 25990002

Privātās nodarbības:
Sintija pasniedz privātstundas dažādu deju stilu žanros gan kāzu dejas horeogrāfijā, gan veidos pārsteigumu pilnas horeogrāfijas Jūsu īpašajam pasākumam.

 

FUSION JAZZ NODARBĪBU RUTĪNAS

 

 

FUSION JAZZ NODARBĪBA - ALWAYS

 

 

Performance - "Dead soul can dance" @ Diwali 

SINTIJA ABRENIETE

THAT SHOW GIRLS - BLACK MILL

IESKATS PAGĀTNĒ - TRENIŅI, DEJAS, UZSTĀŠANĀS

THAT SHOW LITTLE GIRLS TALLINĀ

THAT SHOW GIRLS 2011 GADS